Masopust 2020

Masopust se letos konal 22.2.2020. Počasí nám kupodivu přálo a bylo krásně teplo bez většího větru. Již tradičně se ho zúčastnilo velké množství krásných masek (letos 24) a perfektní živá hudba ze Skalice (již po desáté), kterou na buben doprovodil Josef Adámek. Malou vítanou inovací bylo velké množství občerstvení o které se hasiči rádi podělili nejen s občany Višňového. Pro přípravu občerstvení a čepování piva letos vyjel poprvé speciální alegorický vůz :-). Jen pro zajímavost k ochutnání se i vařilo a smažilo. Vedle tradičních jitrnic, jelit a tlačenky bylo k zakousnutí i několik jídel, jako například bažantí vývar, guláš z divočáka, vepřový řízek, bramboráky a jiné. Na pojízdném baru se pak čepovalo Starobrno 11. O tom, že se Višňové rozrůstá svědčí téměř 14 kilometrů co masky v sobotu nachodily, ale i to, že návrat z průvodu po obci byl již téměř za tmy a to kolem 18 hodiny.

Galerie fotografií a krátkých videí zde