Dětský den 2015

P5301301V sobotu 29. května uspořádalo SDH Višňové, jako již tradičně dětský den u příležitosti Mezinárodního dne dětí, který se slaví každoročně 1. června. U příležitosti dne dětí jsou připravovány různé společenské a sportovní akce. Den dětí má upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí. Svátek se slaví v mnoha zemích světa.

Hasiči se svého úkolu zhostili zodpovědně a připravili nádherný den plný sluníčka, her, soutěží, sladkých odměn, bohatého občerstvení, výher, závodní střelby, hudby, mažoretek, ale i zábavné pěny. K dispozici měli i skákací hrad. Podpořili je i myslivci se svým stanovištěm a ukázkami loveckých psů. Dále si děti mohli prohlédnout zásahové vozidla višňovských hasičů, vozidlo policie ČR a vozidlo zdravotní záchranné služby. Foto z akce zde

P5301278