Veletrh Pyros 2017 31.5. – 3.6. 2017

Opět pojedeme na veletrh požární techniky www.bvv.cz/pyros/ Pokud máte zájem jet s námi pište na pavel.havelka@visnove.cz – dopravu a termín zařídíme podle počtu zájemců.

Specializovaný veletrh určený především odborníkům z oblasti požární ochrany, činností integrovaného záchranného systému, ochrany zdraví, života a majetku. Veletrh je oborovou jedničkou v ČR  s dlouholetou tradicí  – první ročník se konal již v roce 1972.  Je jedinečnou příležitostí získat přehled o fungování integrovaného záchranného systému a jeho jednotlivých složkách.  Souběžně se na brněnském výstavišti konají Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET a Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb ISET.

  • Podtitul:Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb
  • Termín konání:31.5. – 3.6. 2017
  • Místo konání:Výstaviště Brno
  • Pořadatel:Veletrhy Brno
  • Pozice veletrhu:Jednička v oboru ve střední Evropě