NAŠI HASIČI SE KONEČNĚ DOČKALI – bezplatné předání zásahového vozidla našim hasičům

V pátek 14. září 2012 bylo předáno Hasičským záchranným sborem Jihomoravského kraje několik požárních vozidel. Mezi obdarovanými vedle Moravského Krumlova, Perné, Vysokých Popovic, Žeravic byl i městys Višňové.

V 10.00 hodin bylo oficiálně zahájeno bezplatné předání požárních vozidel na požární stanici Brno-Líšeň. Jedním z předávaných vozidel bylo i cisternová automobilová stříkačka (CAS), která byla předána městysi Višňové. Ta po provedení potřebných oprav a úprav nahradí 45 let staré požární vozidlo CAS 25 Škoda 706 RTH.

Předávání se uskutečnilo za účasti hejtmana JMK JUDr. Michala Haška, ředitele HZS JMK plk. Ing. Jiřího Pelikána a dalších hostů.

Přebírajícími za Višňové byli starosta Vladimír Korek, místostarosta Pavel Havelka, velitel zásahové jednotky SDH Radek Brázda, strojníci Josef Šnábl a Jaroslav Drochytka.

Po předání, při němž zástupci Višňového poděkovali řediteli HZS a hejtmanovi, proběhla prohlídky požární stanice Brno-Líšeň